menu
İngilizce Öğrenmek için Teknolojik Uygulamalar En Ekonomik Yöntem
Günümüzde İngilizce bilmemek özellikle iş bulma konusunda oldukça sıkıntılı bir durumdur.

Günümüzde İngilizce bilmemek özellikle iş bulma konusunda oldukça sıkıntılı bir durumdur. İngilizceyi aslında nerdeyse ilkokuldan beri eğitim alınmasına rağmen doğru bir yöntemle öğretilmediği için konuşamayan yüzlerce hatta binlerce kişiden biri olabilirsiniz. 

İngilizce öğrenmek için pek çok yöntem denemiş olabilirsiniz. Bunlar;

• Bir yabancı dil kursuna gitmek

• İngilizce kitap okumak

• Kelime ezberlemek, gramer çalışmak

• Alt yazılı fil izlemek gibi pek çok yöntem İngilizce öğrenmede etkilidir. 

Fakat tüm bunlara rağmen öğrenemeyen ve en çok kullanılan anlıyorum ama konuşamıyorum gibi cümleler hepimizin ortak sorunudur. Artık İngilizce öğrenmek için bu yöntemlerden daha fazla yöntem bulunmaktadır. 

İngilizce Öğrenmek için En İyi Mobil Uygulamalar

İngilizce teknolojik yenilikler sayesinde daha kolay ve istediğiniz yerde öğrenebileceğiniz bir hale geldi. İşte size bu konuda yardımcı olabilecek ücretsiz uygulamalar;

1. Dualingo ile Eğlenerek dil öğrenin: Dualingo hem ücretsiz hem de içeriğinde eğlenceli etkinliklerle dil öğrenebileceğiniz çok yararlı bir mobil uygulamadır. Bu uygulama 2013 yılında ‘’Google play en iyisi’’ ödülünü alan bir uygulamadır.

2. Cambly ile canlı İngilizce öğretmenleri ile dil öğrenin: Bu uygulama ile gerçek İngilizce öğretmenler ile canlı video görüşmesi ile dil öğrenebilirsiniz.

3. Leo ile İngilizce Öğrenin: Öncelikle küçük yaştakiler için yapılmış program ile yetişkinlerde oldukça eğlenceli bir şekilde dil öğrenebilen bir programdır. Çocuklar için son derece yararlı ve tüm dünyada kullanılan bir mobil uygulamadır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

https://www.sizinicin.com/public/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları